Kamīna Krāsņa Negatīvie riski par kuriem neviens neruna

Ja nodarbināt kamīns, pārliecinieties, ka jūs aizverat dūmvada tiklīdz kamīns netiek lietots. Ja jūs mēģināt atrast ātru, ērtu pieeju, lai pārveidotu savu pašreizējo kamīns, elektriskā Log Ievietojiet ir optimālais risinājums. Tas nav nepieciešams, ka jums ir kamīns likt kādā kamīnkrāsnis. Heat-N-Glo koksnes kamīni tiek ražoti no pīķa augstas kvalitātes materiāla avaliable tirgū šodien.

Grīdas krāsnis izveido saskan ar to sarakstā un uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju. Naftas apkures krāsnis testē saskan ar UL 729. Piespiedu gaisa krāsnis izveido, pamatojoties uz sarakstiem un uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju. Kanāla krāsnis tiek izveidota saistībā ar uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju.

Sildītāji tiek izveidota ar pielaidēm no degošiem materiāliem attiecībā uz uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju. Sauna sildītājus var atrast tā, lai samazinātu iespēju, ka nejauši saskaroties ar individuālu iekšā istabā. Baseins un spa sildītāji tiek izveidota saskaņā ar uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju. Gaisa sildītāji izveido saskan ar sarakstā un uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju. Apturēts tipa eļļas apkures vienības sildītāji izveido saskaņā ar NFPA 31. Zone apkure ir viens no absolūtā visefektīvākos paņēmienus apkurei mājās, samazinot enerģijas izmaksas. Lielākā daļa no visiem, siltuma ģenerē elektrisko spoļu ietvaros apaļkoku, kas ļauj patieso kamīns palikt atdzist.

Ja jūs gatavojas īstenot krāsns pirms jūsu kamīns, kamīns vienkārši var kalpot par izplūdes uz plīts. Vent pilnīgi bezmaksas krāsnis nevajag skursteni, bet papildus tie neizmanto samazināšana. Mēģina atrast labu meklēšanu, pilnīgi brīvi stāvošu koka plīts ieņemt vietu esoša mūra kamīna, bet man nav tiešām ir nepieciešams, lai pazudināt izskatu kamīna ar ieliktni.

Kamīni arī rada ievērojamu gaisa piesārņojumu. Rūpnīcas iebūvētu kamīni testē atbilstoši LU 127. Mūsu tiešie ventilācijas kamīni nav gatavojas mainīt standarta iekštelpu telpas gaisa vispār. kamīnu krāsnis

Lielāks modeļi līdzināties tradicionālo kamīni un varētu aptvert visu sienu. Lai gan paredzēts, lai iekļautu lietas, piemēram, uguns-skatīšanās priekšrocības parasto kamīnu, šī paaudze kamīni var efektīvi piedāvāt siltumu arī. Tie ir salīdzinoši viegli uzstādīt, un var uzlabot kamīns efektivitāti. Novadīšana ķīmisko atkritumu pieņem ar labo pārvaldes iestāde. Jums ir iespēja uzstādīt šīs vienības gandrīz jebkurā istabas jūsu mājās. Built-in vienības var piedāvāt siltumu tik daudz kā 800 kvadrātpēdas, atkarībā no sprieguma. Dzesēšanas tornis lieto kopā ar gaisa kondicionēšanas ierīces izveido saskaņā ar uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju.

paskatīties mūsu mājas lapā, un, ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi, lūdzu, nevilcinieties runāt mums. Mūsu vietne sniedz kopsavilkumu par mūsu pakalpojumiem un produktiem. Ja jūs mēģināt atrast uzticamu uzņēmējdarbību Columbia, Merilenda, lai pārvaldītu savu māju un pavardu, ir pienācis laiks, ka jūs sauc diena vai nakts. Ir tikai daži produkti, kas apvieno ģimeni kopā baudīt kamīns! Ja tur ir kamīns aksesuārs jūs meklējat, izredzes ir mums ir tā. Uzskaitītie kamīna piederumi izveido, pamatojoties uz valstu sarakstā un uzņēmuma uzstādīšanas instrukciju.

Granulas tiek veidoti no otrreizējām izejvielām. Koka granulas ir privileģēts ekologi, jo tie ir domā kā oglekļa neitrālu kas būtībā liek domāt tie piesārņojuma free.Disadvantages1. Zvaigznes, kas tika iekļauti katrā vienībā ļauj atšķirīgu mistisks palūrēt. Tātad jums nav nepieciešams, lai prom firewood.7.